Zīmoli

ARALAN tika dibināts 2017. gadā un kopš pirmās dienas esam koncentrējušies uz profesionālu kopšanas un veidošanas produktu nodrošināšanu no dažādiem zīmoliem, piemēram:
      • Morgana pomāde
      • Londonas kopšanas uzņēmums
      • Barba Itālija

M organ's Pomade ir viens no vecākajiem neatkarīgajiem matu un skaistumkopšanas produktu ražotājiem Anglijā, Morgan's Pomade pirmo reizi tika dibināts Londonā 1873. gadā.

Morgan vēsturiskais pamats tagad ir apvienots ar mūsu 21. gadsimta videi draudzīgo ētiku, lai ražotu mūsu laboratorijas produktus.
No ražotnes skaistajā piejūras pilsētā Whitstable Kentā, Morgan's ir dažādojis oriģinālo pomādu un pašlaik ražo plašu matu un skaistumkopšanas produktu klāstu, liekot uzsvaru uz augstas kvalitātes izejvielām.

Morgan's aizraujas ar saviem produktiem ar autentiskā stila iepakojumu un grezniem aromātiem, kas tiem ir piešķīruši globālu pievilcību.

Morgan's vīriešu klāsts Morgan's ir profesionālu frizieru un frizieru iecienītākais.

Britu mantojums pudelē.
.
.
.
FILOZOFIJA
London Grooming Company ir globāls zīmols, kas ir pārņēmis vīriešu kopšanas tradīcijas un pārveidojis tās par lielisku produktu klāstu, kas pielāgots un pilnveidots mūsdienu vīrietim. Londonas kopšanas uzņēmums piedāvā kvalitatīvu tradicionālu vīriešu kopšanu ar jauniem un dinamiskiem akcentiem 21. gadsimtam.

Produktus, kas Apvienotajā Karalistē ir rūpīgi izstrādāti mūsdienu cilvēkam, izstrādā talantīgi frizieri ar gadu desmitiem ilgu pieredzi, kuri saprot stilīgā, modernā džentlmeņa vajadzības.
MANTOJUMS
Londonas kopšanas uzņēmums apvieno tradicionālo izcilību ar pacilājošiem mūsdienu akcentiem un garšām, kas uzlabo atsvaidzinājumu, baro ādu un pamodina potenciālu.

Londonas kopšanas uzņēmums ir izveidots no vēstures, bet izstrādāts nākotnei. Produkti kļūst arvien populārāki no Griničas līdz Persijas līcim, jo ​​jaunā paaudze aptver jauno dinamisko zīmolu The London Grooming Company.
KAISLĪBA
The London Grooming Company cilvēki smagi strādā, lai nodrošinātu, ka zīmols pārsniedz mūsdienu profesionāļa prasības, kam pasaule ir globāls tirgus. Klienti nopietni uztver savu izskatu un ir prasīgi pret izmantotā produkta kvalitāti. Viņu stingrajām laika saistībām ir nepieciešams produkts, kas jūtas lieliski un izskatās pareizi — laicīgi un katru reizi.
.
.
.
.

Jebkuras estētiskās vajadzības apmierināšana mūsdienu cilvēka labsajūtai. Tas ir mērķis, kas DNG grupa ir izvirzījis sevi pasaulē ar savu zīmolu: #Barba Italiana .

Sniedzot ikvienam vīrietim katrā valstī pilnu profesionālu produktu līniju, kas veltīta vīriešu labsajūtai, kas stingri pārstāv Made in Italy.

Izejvielu dabiskums, ēterisko eļļu vitalitāte, saudzēšana pret vidi, tā izsmalcinātais iepakojums, efektivitāte, drošība, uzmanība detaļām un katras funkcijas padziļināta izpēte ir projekta pamatā esošās gribas izpausme: izcilība vīriešu skaistumā; tā radās #Barba Italiana.